top of page

Hakkımızda

ATC Mimarlık İnşaat Ltd.nin temelleri, 1999 yılında ATC Mühendislik Ltd.nin  kuruluşu ile atılmıştır. Başlangıçta sadece mekanik taahhüt, ısıtma-soğutma projelerini üstlenen ATC Mühendislik Ltd., daha sonra ofis/mağaza dekorasyonları ve fabrika binaları gibi ince  inşaat işleri ile elektrik taahhütlerini de iş kapsamına dahil etmiştir. 2005 yılından başlayarak, yap-sat konut inşaat işlerine ağırlık vermiş ve  2013 yılı itibariyle iş alanımızı  mimari tasarım hizmetleri ile genişletmiş bulunmaktayız. ATC Mimarlık İnşaat Ltd., iş alanımızdaki genişleme ve  mimarlık-inşaat işleri ile mekanik-elektrik taahhüt işlerini ayırma gereksinimi üzerine, 2014 yılı başında kurulmuştur.

 

Konumuzda uzmanlaşarak, her seferinde daha güzel, daha kusursuz, daha kullanışlı projelere imza atmayı ve bunu başarırken esnek yapımız ve profesyonel ekiplerimizle, her fırsatta kalitenin aynı zamanda yüksek maliyet anlamına da gelmediğini kanıtlamayı kendimize hedef seçtik.

 

Kısa dönemli hedefimiz, bitirdiğimiz projelerde yaşayan insanlar aracılığıyla ismimizin sektördeki belli başlı firmalar arasında anılması, memnun müşterilerimizin bizim kalite standardımızı tüm platformlarda baz kabul etmeleridir.  

bottom of page